OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

AUTOPATIE - léčba chronických nemocí

Autopatie je poměrně nová metoda, která vzešla  z principů klasické homeopatie S. Hahnemanna a C. Heringa, Zakladatelem metody je český a uznávaný homeopat Mgr. Jiří Čehovský.

Autopatie - léčí výhradně vnitřní jemnohmotný organizační systém v člověku.Zlepšením funkce tohoto systému se druhotně projevuje ve zlepšování ogranismu od psychiky až po jednotlivé fyzické orgány. K léčení se používá tzv. autopatický preparát vyrobený z vlastní sliny, dechu, prány ovlivňované osoby.

autopatie čehovskýSlina, dech nebo další nosná media jsou ředěna vodou na individuální potenci pro daného jednotlivce. Tato potence preparátu rezonuje - nese určitou informaci, která je prospěšná pro daného člověka. Tuto informaci jemnohmotné tělo využije k nastartování vnitřního ozdravného procesu

Nemoc je projevem toho, že vibrační úroveň našeho vyššího jemnohmotného organizačního systému se snížila nebo změnila -změnili se kmitočty, vibrace.

Abychom se uzdravili, dostali se do bývalého zdravého stavu, musíme svojí úroveň vibrací zvýšit zpět do původního stavu nebo ještě výše- dostat informaci nesoucí zdravý vibračí otisk daného jednotlivce.

Tuto informaci naředíme vodou homeopatickým způsobem do jemnohmotné úrovně. Tímto tělo dostane informaci v době zdraví a začne ozdravný proces, který vnímáme, cítíme, vidíme. Mohou zmizet i ty chronické nemoci, tzv. nevyléčitelné nemoci.

Nosný materiál s vodou je ředěn v autopatické lahvičce a podán do jemnohmotného centra - do 6. čakry. Šestá čakra se nachází nad kořenem nosu.

Jak probíhá léčba nemocí s autopatií?

Na úvodní konzultaci s klientem (trvá cca 60 minut) je podrobně rozebrán jeho fyzický a psychický stav. Na konci konzultace je stanovena léčba a doporučen další postup. Dalším postupem je myšleno:

  • jaká substance (slina, dech,...) bude použita pro ředění v autopatické lahvičce
  • jak časté bude autopatické podávání
  • vysvětleny různé stavy (pozitivní, negativní), které mohou při podávání autopatického preparátu nastat
  • stanoven termín kontrolní konzulatce, který zpravidla bývá za 1 - 3 měsíce podle stavu a vážnosti nemoci.

Na kontrolní konzultaci je s klientem probrán:

  • jeho stav po podání autopatického preparátu
  • doporučení a korekce další léčby

Zakoupení autopatické lahvičky je možné přímo v poradně nebo na e-shopu.

Objednat úvodní konzultaci

Léčbu metodou autopatie si můžete objednat např. ve městech: České Budějovice, Český Krumlov, Prachatice, Třeboň, Milevsko, Jindřichův Hradec, Tábor, Strakonice, Písek.