OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » BYLINNÉ SIRUPY - SEZNAM

Sirup z rakytníku– Extra                  125,- Kč 

Složení: tmavý třtinový cukr, šťáva z rakytníku řešetlákového  (vysoký obsah  rakytníkového oleje)

Obsah: 250ml/330g

Účinky sirupu: antibakteriální, antivirové a antioxidační, ochrana a správná funkce kardiovaskulárního systému, podpora funkce imunitního systému, protinádorové účinky,  preventivní  účinky proti žaludečním vředům, snížení hladiny cholesterolu v krvi, protizánětlivý účinek, posílení očí, snížení pálení očí a jejich zarudnutí, snížení alergických stavů.

Objednat

Sirup z rakytníku                              105,- Kč  

Složení: sirup z tmavého třtinového cukru, voda, šťáva z rakytníku řešetlákového (snížený obsah  rakytníkového oleje)

Obsah: 250ml/315g

Účinky sirupu: antibakteriální, antivirové a antioxidační, ochrana a správná funkce kardiovaskulárního systému, podpora funkce imunitního systému, snížení hladiny cholesterolu v krvi, protizánětlivý účinek, posílení očí, snížení pálení očí a jejich zarudnutí, snížení alergických stavů.

Objednat

 

Sirup z aronie—Dry                             85,- Kč

Složení: sirup z tmavého třtinového cukru, extrakt z aronie (černého jeřábu)

Obsah: 250ml/300g

Účinky sirupu:  výtečný antioxidant s vysokým obsahem vitamínu C,  zlepšuje krevní oběh, snižuje          hladinu cholesterolu,  snižuje krevní tlak, podpůrné léčivo při arterioskleróze,  obsahuje rutin, čímž                  zpevňuje cévy, snižuje zánětlivé procesy v celém těle, harmonizuje činnost štítné žlázy, působí protiskleroticky a žlučopudně.

Je vhodná pro sportovce, managery pro svůj vysoký obsah vitaminů A, B1 , B2 , B6 , B 9, C, E, P  a  pro lidi pracují intenzivně na počítači - regeneruje oko,  harmonizuje působení záření monitorů na organismus, zlepšuje paměť, koncentraci a vitalitu. Působí jako prevence proti infarktu, mrtvici. Mírní zimní deprese, působí preventivně proti depresím.

Objednat