OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » KDO JSEM ...

Moje foto

KDO JSEM...

Jmenuji se Petr Šimek.

Bydlím nedaleko Českých Budějovic v obci Jivno, kterou obepíná krásná příroda - lesy, louky a rybníky. Svůj život nejraději trávím v přírodě, z které čerpám energii, informace a moudrout, kterou v sobě skrýva.
Přírodou nechodím sám. Mé kroky často dopravází, můj aljašský malamut Butchi a nejmladší syn Martin.

Moudrost přírody mě uchvacuje na každém kroku od bylin počínaje až po energii, která všude proudí kolem nás. Proto jsem se rozhodl toto vše předávat dál pro uzdravení těla i duše jiných.

Mým posláním je poradenství v oblasti AUTOPATIE, kde všechny poznatky, které mám jsem získal četbou a na seminářích Mgr. Jiřího Čehovského a Ing. Jana Matyáše. Při tomto poradenství využívám také metody ETIKOTERAPII, PSYCHOTOMATIKY kdy rozborem vnitřního "já" klienta podpořím jeho léčbu.

Další moje činost je výroba bylinných sirupů a tinktur. V těchto produktech uchovávám léčivé a účinné látky, které byliny obsahují.

S přírodou jsou spjaty všechny možné bylinky, které pěstuji a to nejvíce rakytník řešetlákový, který se až nyní dostává na výsluní, aby předal své léčivé informace. Co vypěstuji, také zpracuji.

Na závěr děkuji za vše co umím, znám a veškeré informace Vesmíru, který mi je studnicí vědění.